Αγωνιστικό πρόγραμμα 2-3/2

  ΟΜΑΔΑ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ 1. Α’ ΟΜΑΔΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 3/2 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 09.30 2. Κ18 ΕΠΣΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 2/2 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ   Γ’ 08.00 3. K16 ΕΠΣΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 2/2 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ   Γ’ 10.00 4. K16 (ΑCROPOLIS) ΡΕΠΟ – – 5. Κ16 (SOCCERLINK) ΚΥΡΙΑΚΗ 3/2 ΡΟΥΦ 16.30 6. Κ14 ΕΠΣΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 2/2 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  Γ’ 18.30 7. Κ14 (FAIRPLAY) ΚΥΡΙΑΚΗ 3/2 […]

Continue reading

Εκδήλωση για την κοπή της πίτας

  Ο Πρόεδρος και τα μέλη του Δ.Σ. του Κεραυνού Πετρούπολης σας προσκαλούν να τιμήσετε με την παρουσία σας την εκδήλωση για την κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας που θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 2/2 και ώρα 14:00 στις αθλητικές εγκαταστάσεις του Ποικίλου όρους στην Αγία Τριάδα (Αίολος). Θα έχουμε την ευκαιρία να θυμηθούμε ωραίες στιγμές του […]

Continue reading

Αγωνιστικό πρόγραμμα 26-27/1

  ΟΜΑΔΑ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ 1. Α’ ΟΜΑΔΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/1 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ’ 11.00 2. Κ18 ΕΠΣΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/1 ΟΡΥΖΟΜΙΛΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ) 08.30 3. K16 ΕΠΣΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/1 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ( ΧΑΪΔΑΡΙ) 10.15 4. K16 (ΑCROPOLIS) ΚΥΡΙΑΚΗ 27/1 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  Γ’ 15.00 5. Κ16 (SOCCERLINK) ΚΥΡΙΑΚΗ 27/1 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ’ 16.15 6. Κ14 ΕΠΣΑ ΡΕΠΟ – –     […]

Continue reading

Συγκέντρωση και ενημέρωση γονέων

  Ο Κεραυνός Πετρούπολης ανακοινώνει στους γoνείς ότι από τις 21 μέχρι τις 25 Ιανουαρίου θα υπάρξει αναλυτική ενημέρωση για θέματα που αφορούν την εύρυθμη λειτουργία των τμημάτων των ακαδημιών της ομάδας. Η ενημέρωση θα γίνει στο χώρο του γηπέδου. Η παρουσία όλων είναι απαραίτητη. Το πρόγραμμα έχει ως εξής: ΟΜΑΔΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ Κ-18 ΠΕΜΠΤΗ […]

Continue reading

Αγωνιστικό πρόγραμμα 19/20/1

  ΟΜΑΔΑ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ 1. Α’ ΟΜΑΔΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 20/1 ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑ 12.00 2. Κ18 ΕΠΣΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 20/1 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ’ 19.00 3. K16 ΕΠΣΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 19/1 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ’ 12.15 4. K16 (ΑCROPOLIS) ΚΥΡΙΑΚΗ 19/1 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β’ (ΑΛΚΥΩΝ) 16.45 5. Κ16 (SOCCERLINK) ΚΥΡΙΑΚΗ 19/1 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ’ 11.00 6. Κ14 ΕΠΣΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 19/1 ΧΩΡΑΦΑ 09.30     […]

Continue reading

Αγωνιστικό πρόγραμμα 12-13/1

  ΟΜΑΔΑ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ 1. Α’ ΟΜΑΔΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/1 ΡΟΥΦ 11.00 2. Κ18 ΕΠΣΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/1 ΧΩΡΑΦΑ 17.00 3. K16 ΕΠΣΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/1 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ’ 11.00 4. K16 (ΑCROPOLIS) ΚΥΡΙΑΚΗ 13/1 ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 5. Κ16 (SOCCERLINK) ΚΥΡΙΑΚΗ 13/1 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ’ 14.15 6. Κ14 ΕΠΣΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/1 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ’ 09.30 7. Κ14 (FAIRPLAY) ΚΥΡΙΑΚΗ […]

Continue reading

Ακυρώνονται οι προπονήσεις των ακαδημιών

  Εξαιτίας των δυσμενών καιρικών συνθηκών που επικρατούν στην πόλη μας από το βράδυ της Δευτέρας, το σημερινό προπονητικό πρόγραμμα των ακαδημιών της ομάδας μας στα γήπεδα του “Γρηγορίου” δεν θα πραγματοποιηθεί.  

Continue reading

Πρόγραμμα τουρνουά πρωτοχρονιάς

  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΕΤΑΡΤΗ 2/1 K14 SOCCERACTION 17.40 Κ12 ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ 19.30 K10 (1) KIFISSOS FC 16.45 K10 (2) KIFISSOS FC 17.45 K8 KIFISSOS FC 15.45   (1): ΦΩΛΙΑΣ, ΚΥΡΙΚΟΣ, ΠΑΡΑΛΑΙΜΟΣ, ΤΡΙΧΑ, ΚΑΚΟΥΡΑΣ, ΔΟΥΓΙΕΚΟΣ, ΔΑΛΑΒΟΥΡΑΣ, ΠΟΘΑΣ, ΜΑΡΙΝΗΣ, ΣΚΑΝΤΖΟΣ, ΛΙΤΣΑΣ, ΒΕΚΚΟΣ (2): ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ, ΞΥΓΚΑΚΗΣ, ΜΟΥΣΤΑΚΙΔΗΣ, ΚΑΤΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ, ΜΕΛΙΣΣΗΣ, ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ, ΚΑΡΑΒΑΣ, ΦΛΑΜΠΟΥΡΑΣ   ** Από την Τετάρτη […]

Continue reading

Πρόγραμμα τουρνουά Κυριακή 30/12

  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 30/12 K16 RENTI STAR 11.15 K14 RENTI ARENA 15.00 Κ12 ΦΩΣΤΗΡΑ ΤΑΥΡΟΥ 12.45 K10 (1) CAMPO DE FUTBOL 9.45 K10 (2) CAMPO DE FUTBOL 10.45 K10 (3) CAMPO DE FUTBOL 12.45 K8 CAMPO DE FUTBOL 16.00   (1): ΚΥΡΙΚΟΣ, ΠΑΡΑΛΑΙΜΟΣ, ΔΑΜΑΣΚΗΝΟΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΟΡ., ΤΟΓΙΑΣ, ΣΚΑΝΤΖΟΣ, ΚΑΤΣΗΣ, ΔΗΜΟΥ, ΔΟΥΓΙΕΚΟΣ, ΜΕΣΑΪΚΟΣ (2): […]

Continue reading